خدمات ساخت مهر

خدمات ساخت مهر

امروزه از مهر به عنوان وسیله ای استفاده می شود که به کمک آن می‌توان بر روی فاکتور و یا سربرگ رسمی نشانی از خود ثبت و به تایید رساند. چاپ و ساخت مهر و استفاده از آن هویت یک مدرک و یا هر سندی را که پای آن باشد را مشخص و با تایید می رساند. عملکرد مهر به گونه ای است که با انتقال جوهر روی کاغذ اثری ماندگار از شما بر جای خواهد گذاشت. چاپ و ساخت مهر در مرکز تخصصی چاپ متین به روش های متنوع و گوناگونی انجام می شود و به صورت فوری در اختیار مشتریان گرامی قرار خواهد گرفت. ساخت مهر لیزری اتوماتیک و مهر های ژلاتینی و نصب روی دستگاه ها با برند های متنوع و در سایز های مختلف و در اشکال گوناگون از جمله مستطیلی و مربع و دایره و بیضی و همچنین چاپ و ساخت مهر های تک رنگ و رنگی بخشی از خدمات ساخت مهر این مرکز می باشد
نمونه کار های ساخت مهر آرمان پرینت را مشاهده کنید و برای ثبت سفارش با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ضمانت تابلو سازی

ضمانت کیفیت تابلو

تابلو سازی سریع

تحویل سریع و به موقع

مشاوره رایگان

پشتیبانی دائمی

نمونه کار خدمات ساخت مهر

ساخت مهر لیزری

مهر لیزری

ساخت مهر ژلاتینی

مهر ژلاتین

ساخت مهر برجسته

مهر برجسته

ساخت مهر لیزری اتوماتیک

بر حلاف مهر های ساده و یا ژلاتینی قدیمی ، مهر های لیزری اتوماتیک نسل جدید مهر ها در کشور محسوب می شوند که در سال های اخیر هم به دلیل ویژگی های بارز و منحصر به فردی که دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله ویژگی های مهر اتوماتیک لیزری نسبت به مهر های ژلاتینی قدیمی تر ، عدم نیاز این مهر ها به استامپ جداگانه است و به راحتی هم قابل شارژ می باشند.
از دیگر ویژگی های مهر های اتوماتیک لیزری سرعت استفاده بسیار بالاتر این مهر ها و همچنین دقت به مراتب بالاتر ساخت این مهر هاست که تقریبا تمامی جزییات روی مهر قابل تفکیک می باشند و از دیگر تفاوت های بارز مهر های اتوماتیک لیزری نسبت به نسل های قدیمی تر طول عمر چندین برابری این گونه مهر لیزری نسبت به سایر رقاباست.
امکان ساخت و تولید مهر های لیزری به صورت استاندارد تک رنگ آبی کاربنی و همچنین چند رنگ فراهم می باشد که بخش سفارش آنلاین می توانید مشخص نمایید.پس قطعا با توجه به توضیحات بالا اگر به دنبال ساخت مهر فوری و با کیفیت هستید پیشنهاد این مرکز به شما بزرگواران ساخت مهر لیزری است.

 

ساخت مهر ژلاتینی

مهر ها در بازار کشور به ۲ دسته مهر های ساده و مهر های اتوماتیک تقسیم بندی می شوند. مهر های ساده که از نسل های قدیمی مهر های ژلاتینی هستند که برای مهر زدن نیاز به استامپ جداگانه دارند که باید آغشته شوند ولی مهر های اتوماتیک نسل جدید همین مهر های ژلاتینی است که استامپ درون خود دستگاه آنها قرار دارد و سرعت زدن مهر را به شدت افزایش می دهد. از ویژگی های دستگاه های اتوماتیک ژلاتینی ، امکان تعویض طرح شما با هزینه جزیی تر می باشد و  از معایب مهر های ژلاتینی نسب به مهر های لیزری طول عمر پایین تر این دسته از مهر هاست. مهرهای ساده یا همان مهرهای ژلاتینی در واقع همان مهرهای سنتی‌اند که نحوه‌ی ساخت و تولید این گونه مهرها نسبت به سایر گونه‌های مهرها، از پیچیدگی کمتری برخوردار است و به همین دلیل هزینه‌ی کمتری نیز توسط مشتریان بابت ساخت مهر پرداخت می شود و باعث شده طرفداران خاص خود را داشته باشد.برای ساخت مهر های ژلاتینی باید طراحی به صورت وکتور و یا برداری انجام شود

ساخت مهر برجسته

مهر برجسته از دو قسمت تشکیل شده است. یکی دستگاهی است است که برای برجسته کردن مورد استفاده قرار می گیرد و یکی هم کلیشه ای است که برای برجسته کردن استفاده می شود که شامل دو ورق آلمینیومی است که روی دستگاه نصب می شوند و به واسطه آن برجستگی روی کاغذ و یا اسناد شما اعمال می شود. از ویژگی هیا بارز و قابل ذکر این محصول این است که خرید یکبار دستگاه برای اعمال برجستگی الزامی است ولی روی یک دستگاه می توان از چندین کلیشه و طرح برای استفاده های روزانه استفاده کرد.
مهر پرسی معمولا قطر قرار گیری مهر ۴۱ میلیمتر می باشد و دارای دستگیره با روکش پلاستیکی و فک قوی(قرار دادن مُهر) میباشد دارای جعبه پلاستیکی کمجا برای قرار دادن راحتتر در کیف و … میباشد.

 

مهر سازی
مهر سازی

چرا گروه تبلیغاتی آرمان پرینت

چرا گروه تبلیغاتی آرمان پرینت

گروه تبلیغاتی آرمان با بیش از 20 سال سابقه درخشان در امور طراحی , ساخت مهر و اجرای تابلو های تبلیغاتی محیطی با جدیدترین متدهای روز دنیا در خدمت شما عزیزان می باشد.
ما بر آنیم که به کسب و کار شما رونق ببخشیم و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را به کار بسته ایم